Практика, робота в Німеччині

 

Сільськогосподарське стажування в Німеччині. Легальне працевлаштування студентів в Німеччині!

 

 Програма практики, роботи в Німеччині передбачає проходження сільськогосподарського стажування, роботи на одному з аграрних підприємств Німеччини. Найчастіше це молочні ферми, свиноферми, птахоферми, норкові ферми або тепличні рослинницькі господарства. Це не просто програма оплачуваних стажувань, роботи в Німеччині. Це офіційна програма, яка дає можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана в Німеччині практика або стажування завжди справляє належне враження на роботодавців.
Практичний досвід за кордоном – це ще й самореалізація, яка допоможе вам набути впевненості в своїх силах і завтрашньому дні.

практика в Німеччині

практика в Німеччині  Ви маєте можливість відвідати чудову і величну країну Німеччина яка розташована в серці Європи.
Німеччина – країна, яка приваблює історією свого розвитку, знаменитими всьому світу іменами, пам’ятками, та й просто дивовижною архітектурою. Сільське господарство цієї країни являє собою високорозвинену галузь. Його висока продуктивність досягається шляхом застосування новітніх технологій, механізації праці.

 

Як стати учасником програми:

Вимоги

Вимоги для програми стажування, робота в Німеччині.

 

  • Мотивація та бажання працювати, зацікавленість і здатність до навчання новому.
  • Вік: 20 – 30 років.
  • Володіння німецькою / англійською мовою на хорошому розмовному рівні.
  • Наявність аграрної освіти (для практики – незакінченої).

Обов'язки

Терміни та обов’язки для програми стажування, робота в Німеччині:

 

Для студентів: Термін стажування 6-12 місяців.

Для кваліфікованих працівників: Тривалість 12 місяців з правом продовження.

Обов’язки на виробництві:в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годування, кастрування поросят, вакцинація, осіменіння свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, іноді – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годування, догляд за телятами, іноді – приготування міксу для годування, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом.

Квіти і садівництво: висадка квітів та декоративних рослин, перевезення, упаковки, підв’язки, підгодівля, зрізання, добрива і т.п. Робота в теплицях і на відкритому грунті.

Проживання

Умови проживання для програми стажування, робота в Німеччині:

 

Працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми, рідше – кімната в будинку фермера або житло недалеко від ферми. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня з відповідним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження житла на значній відстані від ферми, фермер забезпечує транспортом.

робота в Німеччині

Оплата праці

Зарплата для програми стажування, робота в Німеччині:

 

Для студентів: 9,5 EUR за годину.

Для кваліфікованих працівників: від 9,5 EUR за годину.

Мінімальні кількість годин на тиждень – 40 або 173 годин на місяць. Заробітна плата виплачується на банківську картку один або два рази на місяць.

Ставка податку. Залежно від величини зарплати і регіону – від 18 відсотків.

Понаднормові години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата чистими: 1500 EUR.

Страховка

Медична страховка для програми стажування, робота в Німеччині:

 

Працівник має право на безкоштовне медичне обслуговування і невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних в разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць в році. Час отримання відпустки необхідно погоджувати з фермером.

Якщо хочеш відправитися в Німеччину в якості практиканта або професійного працівника подзвони або напиши нам.