Практика в США

 

Сільськогосподарське стажування в США.

 

 Програма практика в США передбачає проходження сільськогосподарського стажування на одному з аграрних підприємств США. Найчастіше це молочні ферми, свиноферми, птахоферми, норкові ферми або тепличні рослинницькі господарства. Це не просто програма оплачуваних стажувань в США. Це офіційна програма, яка дає можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана в США практика або стажування завжди справляє належне враження на роботодавців. Практичний досвід за кордоном – це ще й самореалізація, яка допоможе вам набути впевненості в своїх силах і завтрашньому дні.

Практика в США

Практика в США  Ви маєте унікальну можливість побувати в найрозвиненішій сільськогосподарській країні світу, побачити цікаві історичні та культурні місця США, поліпшити знання англійської мови, і заробити гроші на розвиток власного фермерського господарства, бізнесу, і т. д. Щорічно в США приїжджає близько тисячі студентів і випускників різних вищих аграрних закладів України для проходження виробничої практики у фермерських підприємствах США, вдосконалення досвіду роботи в сільському господарстві, ознайомлення з сучасними американськими технологіями в галузях тваринництва, рослинництва, менеджменту грунту, сільськогосподарського будівництва.

 

Як стати учасником програми “Практика в США”:

Вимоги

Вимоги до кандидатів програми практика в США:

 

  • Вік 19 – 30 років.
  • Бути студентом сільськогосподарського ВНЗ або дипломованим фахівцем.
  • Володіння англійською мовою на розмовному рівні.
  • Наявність водійських прав.
  • Без порушень візового режиму, депортацій, судимостей і проблем зі здоров’ям.

Обов'язки

Терміни та обов’язки для програми сезонна робота, практика в США:

 

Для стажерів: Строк практики 12 місяців.

Для сезонних працівників: Тривалість до 10 місяців.

Обов’язки на виробництві: в залежності від типу ферми.

Свиноферми: годування, кастрування поросят, вакцинація, осіменіння свиноматок, робота в цеху опоросу, мийка виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, іноді – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годування, догляд за телятами, іноді – приготування міксу для годування, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом.

Квіти і садівництво: висадка квітів та декоративних рослин, перевезення, упаковка, підв’язка, підгодівля, зрізання, добрива і т.п. Робота в теплицях і на відкритому грунті.

Проживання

Умови проживання програми практика в США:

 

Житло: надається практиканту, завжди складається з окремої кімнати з усіма зручностями. Часто ця кімната знаходиться в окремому будинку або в іншому приміщенні.

 

Оплата праці

Заробітна плата програми практика в США:

 

Зарплата практиканта – від 1000$ в місяць, зарплата виплачується кожні два тижні або щомісяця.

 

Робочі години

Робочі години програми практика в США:

 

Тривалість робочого тижня залежить від сезону, як правило 40 годин на тиждень. Обідня перерва не є робочим часом. Зазвичай робочий день на фермі починається о 5-6 ранку.

 

Страховка

Страхування для програми практика в США:

 

Передбачено американською стороною і включає в себе страхування на весь період практики від нещасного випадку, хвороб та ін. Візити до стоматолога страхуванням не передбачені, крім випадків невідкладної допомоги. Страховка коштує $60-95/місяць, яку практикант оплачує по приїзду в США.

 

Якщо хочеш відправитися в США в якості практиканта подзвони або напиши нам.