Вимоги

робота в Данії, робота в Норвегії

Для роботи в Данії, роботи в Норвегії, Фінляндії, Швеції, Німеччині, Новій Зеландії, США та Канаді. Від кандидата потрібні наступні знання та вміння:

Тваринництво

Кандидат повинен володіти теоретичними знаннями та практичним досвідом з даного напрямку. Знати основну професійну термінологію і породи тварин, виконувати роботу в приміщеннях і на відкритих майданчиках для тварин (в корівниках, свинарниках, птахофермах, звірофермах, загонах та ін.). Повинен знати специфіку і умови утримання тварин, правильні прийоми догляду. Також він повинен володіти інформацією про поширені хвороби, симптоми, інфекції серед тварин. Вміти годувати, надавати допомогу при готелі, кастрації, штучному заплідненні, знати систему доїння. Кандидат повинен усвідомлювати відповідальність по догляду за тваринами.

Рослинництво

Кандидат повинен володіти теоретичними знаннями та практичним досвідом з даного напрямку. Кандидат повинен знати основну професійну термінологію, знати назви культур і рослин, володіти основними знаннями про підготовку грунту, посіві (посадці), вирощуванні, поливі, зборі і збереженні врожаю. Мати уявлення про сезонність вирощування деяких культур.

  1. польові роботи – володіти навичками водіння с/г техніки, роботи з різними механізмами, знати і дотримуватися правил техніки безпеки, мати в водійських правах категорію – управління трактором.
  2. теплиці – кандидат повинен володіти навичками роботи з розсадою, прополки, пересадки, поливу, запилення, збору врожаю, пакетування, збереження.
  3. садівництво, розплідники – підготовка грунтового субстрату, вирощування саджанців в розсадниках, обрізка і формування крони, захист від шкідників і хвороб, доставка.

Кандидат повинен бути дисциплінованим і відповідальним.

Робота з технікою та техобслуговування

Кандидат повинен володіти теоретичними знаннями та практичним досвідом з даного напрямку. Кандидат виконує роботу, пов’язану з сільськогосподарськими машинами. Повинен мати міжнародні водійські права. Вміти виконати елементарний техогляд с / г техніки і дрібний ремонт. Також, кандидат повинен розбиратися в найбільш поширених машинах для польових робіт і збору врожаю. робота в Данії, робота в Норвегії

Якщо хочеш отримати (стажування, сезонну або постійну) роботу в Данії, роботу в Норвегію, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Нової Зеландії, США та Канаді подзвони або напиши нам.