Практика в Швейцарії

 

Сільськогосподарське стажування в Швейцарії.

 

 Програма практики передбачає проходження сільськогосподарського стажування на одному з аграрних підприємств Швейцарії. Найчастіше це молочні ферми, свиноферми, птахоферми, норкові ферми або тепличні рослинницькі господарства. Це не просто програма оплачуваних стажувань в Швейцарії. Це офіційна програма, яка дає можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана в Швейцарії практика або стажування завжди справляє належне враження на роботодавців. Практичний досвід за кордоном – це ще й самореалізація, яка допоможе вам набути впевненості в своїх силах і завтрашньому дні.

Практика в Швейцарії

Практика в Швейцарії  Швейцарія – дивовижна країна, яка славиться красою альпійських гір, смачним сиром і шоколадом, найвідомішими і надійними в усьому світі банками, а й звичайно ж сільським господарством. Адже саме сільському господарству в цій країні особлива увага. Так як фермери отримують хорошу грошову допомогу від уряду, тільки тому, що вони займаються сільським господарством і забезпечують населення країни своїми продуктами харчування, а це для Швейцарії є дуже важливо!

 

Як стати учасником програми:

Вимоги

Вимоги для програми практика в Швейцарії.

 

  • Мотивація і бажання працювати, зацікавленість і здатність до навчання новому на місці практики.
  • Володіння німецькою мовою на хорошому розмовному рівні.
  • Наявність аграрного незакінченої освіти або диплома не пізніше 12 місяців після завершення навчання.
  • Для хлопців – права на водіння транспортного засобу або трактора.

Обов'язки

Терміни та обов’язки для програми практика в Швейцарії:

 

Становить 3-4 місяці і на 12 з правом продовження до 24 місяців.

У програмі стажування на 12-24 місяців обов’язковим є відвідування тритижневого курсу навчання (безкоштовно практикантом) і двох семінарів. Протягом навчання і семінарів практикант отримує стипендію за повний робочий день.

Обязанности на производстве: в зависимости от типа фермы.

Свинофермы: кормление, кастрирования поросят, вакцинация, осеменения свиноматок, работа в цехе опороса, мойка производственных помещений, перевозки грузов на тракторе с прицепом, иногда – полевые работы на тракторе.

Молочные фермы: доение коров, кормление, уход за телятами, иногда – приготовление микса для кормления, перевозки грузов на тракторе с прицепом, управления роботом.

Цветы и садоводство: высадка цветов и декоративных растений, перевозки, упаковки, подвязки, подкормка, срезки, удобрения и т.п. Работа в теплицах и на открытом грунте.

Проживання

Умови проживання для програми практика в Швейцарії:

 

Робочі розміщуються по сімейним фермам, як правило 1-2 практиканта на підприємстві, де кожному надається окрема кімната і харчування разом з родиною фермера. У разі проживання окремо стажисти харчуються самостійно.

Оплата праці

Зарплата для програми практика в Швейцарії:

 

  • Період практики 3-4 місяці – стипендія становить 2545 CHF брутто в місяць.
  • Період практики 12-24 місяці – стипендія становить 2705 CHF брутто в місяць.

з цих сум вираховується вартість проживання і харчування в розмірі 990 CHF (345 CHF за проживання і 645 CHF харчування), страхування і податки.

Таким чином, після всіх відрахувань «чиста» стипендія становить не менше 900 CHF в місяць і становить 1101 CHF.

Компенсація за роботу в надурочний час нараховується погодинно і складає 13 CHF за годину. Зарплата виплачується щомісяця.

Страховка

Медична страховка для програми практика в Швейцарії:

 

Передбачено швейцарською стороною і включає страхування на весь період практики від нещасного випадку, хвороб та ін. Візити до стоматолога страхуванням не передбачені, крім випадків невідкладної допомоги. Також є, так звана «франшиза», тобто певна сума витрат на лікаря, яка не покривається страхуванням. Зазвичай це еквівалент 200 франків. Тобто, в разі, якщо витрати на лікаря / консультацію / огляд складають суму в 200 або менше франків, їх платить практикант. Велика сума покривається за рахунок страхування. Детальна інформація про умови страхування надається на вступному семінарі в Цюріху або за запитом на сайті страхової компанії.

Якщо хочеш поїхати до Швейцарії в якості практиканта подзвони або напиши нам.