Робота в Фінляндії

Стажування, сезонна та постійна робота в Фінляндії в сфері сільського господарства.

 

 Програма передбачає проходження сільськогосподарського стажування, роботи на одному з аграрних підприємств Фінляндії. Найчастіше це молочні ферми, свиноферми, птахоферми, норкові ферми або тепличні рослинницькі господарства. Це не просто програма оплачуваних стажувань, роботи в Фінляндії. Це офіційна програма, яка дає можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана в Фінляндії практика або стажування завжди справляє належне враження на роботодавців.
Практичний досвід за кордоном – це ще й самореалізація, яка допоможе вам набути впевненості в своїх силах і завтрашньому дні.

работа в Финляндии

работа в Финляндии  Финляндия по всему морскому побережью красива и необычна, здесь сочетание средневековья и современности, морских островов и лесов национальных парков, традиций шведской и финской культур, в которых, начиная с архитектуры городов и кончая их ремеслами, музыкой и кухней. Здесь морской климат, благоприятный для здоровья, теплое, а порой и жаркое лето, чистая морская вода, бухты и шхеры, песчаный или северный каменистый берег, много света и простора.

 

Як стати учасником програми:

Вимоги

Вимоги для програми стажування, робота в Фінляндії.

 

  • Мотивація і бажання працювати, зацікавленість і здатність до навчання новому.
  • Попередній досвід за кордоном у сфері с.г. (не менше року).
  • Наявність рекомендації від попереднього роботодавця.
  • Вік: 20 – 34 роки.
  • Володіння англійською мовою на хорошому розмовному рівні.
  • Наявність аграрної освіти: для стажерів -незакінченого або диплом. Для сезонних / постійних працівників не обов’язково.

Обов'язки

Терміни та обов’язки для програми стажування, робота в Фінляндії:

 

Для студентів: Термін стажування 12 місяців.

Для кваліфікованих працівників: Тривалість 12 місяців з правом продовження.

Для сезонних працівників: Тривалість 3-6 місяців.

Обов’язки на виробництві в залежності від типу ферми:

Свиноферми: годування, кастрування поросят, вакцинація, осіменіння свиноматок, робота в цеху опоросу, миття виробничих приміщень, перевезення вантажів на тракторі з причепом, іноді – польові роботи на тракторі.

Молочні ферми: доїння корів, годування, догляд за телятами, іноді-приготування міксу для годування, перевезення вантажів на тракторі з причепом, управління роботом.

Квіти і садівництво: висадка квітів і декоративних рослин, перевезення, упаковки, підв’язки, підживлення, зрізання, добрива і т.п. Робота в теплицях і на відкритому грунті.

Проживання

Умови проживання для програми стажування, робота в Фінляндії:

 

Працівники завжди забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок для працівників неподалік від ферми, рідше – кімната в будинку фермера або житло недалеко від ферми. Житло завжди обладнане всім необхідним для проживання: окрема кімната, кухня з відповідним приладдям, ванна кімната, гаряча вода, опалення. У разі знаходження квартири на значній відстані від ферми, фермер забезпечує транспортом.

робота в Фінляндії

Оплата праці

Зарплата для програми стажування, робота в Фінляндії:

 

Для студентів: від 9,29 EUR за годину.

Для працівників: від 9,29 EUR за годину.

Для сезонних працівників: від 8,85 EUR за годину.

Мінімальні кількість годин на тиждень – 40 або 174 годин на місяць. Заробітна плата виплачується на банківську картку один раз на місяць. Ставка податку. Залежно від величини зарплати – від 10 відсотків.

Понаднормові години роботи оплачуються додатково.

Середня місячна зарплата чистими: 1000-1300 EUR.

Страхування

Медична страховка для програми стажування, робота у Фінляндії:

 

  Працівник має право на безкоштовне медичне обслуговування і невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних в разі хвороби. Працівникові також гарантується оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць в рік. Час отримання відпустки необхідно погоджувати з фермером.

Якщо хочеш відправитися до Фінляндії в якості практиканта, сезонного або професійного працівника подзвони або напиши нам.