Робота в Новій Зеландії

Офіційна робота в Новій Зеландії на молочних фермах з подальшою імміграцією.

 

 Програма передбачає проходження сільськогосподарської стажування, роботи на одному з аграрних підприємств Нової Зеландії. Найчастіше це молочні ферми. Це не просто програма оплачуваних стажувань в Новій Зеландії. Це офіційна програма, яка дає можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана в Новій Зеландії практика завжди справляє належне враження на роботодавців. Практичний досвід за кордоном – це ще й самореалізація, яка допоможе вам набути впевненості в своїх силах і завтрашньому дні.

Робота в Новій Зеландії  Нова Зеландія – це найбільш екологічно чиста країна на планеті, край зелених пагорбів і диво-птиці ківі. Країна, де на півночі тепліше, ніж на півдні. Де сонце на захід йде проти годинникової стрілки. Країна, яку Жюль Верн описував в романі «Діти капітана Гранта», а Пітер Джексон показав в кінофільмі «Володар кілець». Спеціалізацією Нової Зеландії традиційно є сільське господарство: виробництво зернових, вовни, м’яса та молока – візитна картка економіки країни. Спеціалізацією Нової Зеландії традиційно є сільське господарство: виробництво зернових.

Як стати учасником програми “Робота в Новій Зеландії” з подальшою імміграцією:

Вимоги

Вимоги для програми робота в Новій Зеландії:

 

  • Мотивація і бажання працювати, зацікавленість і здатність до навчання новому на місці роботи.
  • Попередній досвід за кордоном на молочній фермі не менше 12 місяців.
  • Наявність рекомендації від попереднього роботодавця.
  • Вік: 20 – 35 років.
  • Володіння англійською мовою на хорошому розмовному рівні./li>
  • Наявність аграрної освіти – необов’язково

Обов'язки

Обов’язки для програми робота в Новій Зеландії:

 

Період: 12 місяців з можливістю продовження контракту.

Обов’язки на виробництві: Молочні ферми – доїння корів, мийка системи, годування, догляд за телятами, введення вакцини, вигін і збір на/з пасовища, вміння їздити на тракторі і квадроциклі (мотоциклі).

Проживання

Умови для програми робота в Новій Зеландії:

 

Працівник забезпечуються житлом. Зазвичай це будинок або квартира недалеко від ферми. Житло завжди обладнане всім необхідним. У разі знаходження житла на значній відстані від місця роботи, фермер надає працівнику транспорт.

Вартість проживання – в середньому 100 доларів США на місяць.

Оплата праці

Зарплата для для програми робота в Новій Зеландії:

 

Вказується в трудовому договорі з роботодавцем в розрахунку на рік. Зараз мінімальна річна ставка зарплати – не менше 45000 новозеландських доларів. Робочий день становить 10-12 годин (включаючи час на сніданок і обід). Понаднормових робочих годин зазвичай немає, проте протягом року є 11 святкових днів, робота в які оплачується додатково (50 доларів в день). Харчування витрачається в середньому 250-350 доларів на місяць.

Відпустка надається після шести місяців роботи. Звичайний період відпусток – червень / липень. Працівник може взяти кілька тижнів відпустки або відразу місяць. Під час відпустки нараховується зарплата як в робочий місяць, що і є відпускними коштами.

Ставка податку: 17 відсотків.

Мінімальна сума коштів, яку можна відкласти після сплати податків, вартості житла і харчування складає 1500-1600 доларів США (близько 2000 новозеландських доларів) на місяць.

Страховка

Медична страховка для програми робота в Новій Зеландії:

 

Працівник має право на безкоштовне медичне обслуговування і невідкладну медичну допомогу, виплату лікарняних в разі хвороби. Лікарняні дні можна брати без довідки з лікарні (тривалістю до 5 днів).

Якщо хочеш відправитися в Нову Зеландію в якості працівника подзвони або напиши нам.